کنفرانس VIEW 2021 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد!

پوستر

کنفرانس بین‌المللی انیمیشن، VFX و گرافیک کامپیوتری VIEW 2021 ، برنامه‌ی کامل رویداد 2021 خود را که در تورین ایتالیا و به صورت آنلاین از 17 تا 22 اکتبر 2021 برگزار خواهد کرد.

از جمله نکات برجسته‌ی این کنفرانس می‌توان به راجر دیکنز، فیلمبردار افسانه‌ای، دریافت کننده جایزه VIEW Visionary امسال و گفتگو با دین دبلوا، نویسنده و کارگردان فیلم Lilo & Stitch و How to Train Your Dragon اشاره کرد.

سایر بحث‌ها شامل گفتگو با کارگردانان برخی از بزرگترین آثار متحرک امسال است که می‌توان به کارگردانان انیمیشن Luca از پیکسار و اعضای استودیوی انیمیشن Raya and the Last Dragon از والت دیزنی اشاره کرد.

این کنفرانس همچنین شامل گفتگوهای هنرمندان در استودیوهای VFX از جمله DNEG ، ILM ، Sony Pictures Imageworks و Weta Digital و محققان شرکت‌های فناوری از جمله Epic Games و Nvidia است. VIEW که بیش از دو دهه پیش تأسیس شده است، یکی از جشنواره‌های برجسته CG در اروپا و دارای برنامه شش روزه از گفتگوها، کارگاه‌ها و نمایش‌ها در کنار جوایز VIEW است.

در کنفرانس امسال راجر دیکنز، فیلمبردار برنده دو جایزه اسکار و خورخه گوتیرز، انیماتور و کارگردان The Book of Life و Maya and the Three حضور دارند. همچنین جلساتی با کارگردانانLuca ،Raya and the Last Dragon ، Boss Baby 2 و The Mitchells vs The Machines برگزار می‌شود.

سایر سخنرانان تأیید شده عبارت از راب بردو مدیر خلاقیت ILM، پل فرانکلین مدیر خلاقیت DNEG و جان ناول، راب لگاتو، راجر گویت و کریستوفر تاونسند سرپرستان اصلی VFX هستند.

 

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “