Autodesk نسخه جدید 3ds Max 2022.2 را منتشر کرد

پوستر

Autodesk به تازگی نسخه‌ی جدیدی از 3ds Max 2022.2 را منتشر کرد. این بروزرسانی دارای ارتقا چشمگیر و هوشمندی بوده و عملکرد ذخیره فایل Scene را بهینه می‌کند. از سوی دیگر این نسخه مشکلات متعدد را نیز برطرف کرده است که در ادامه به جزییات بیشتر خواهیم پرداخت.

Autodesk نسخه جدید و بهبود یافته نرم افزار مدل‌سازی و ارائه سه بعدی 3ds Max جدید را برای طراحی، بازی‌سازی و انیمیشن منتشر کرده است.

این بروزرسانی بر یک محیط امن، فضای کار خوب، بهره‌وری گردش کار و ابزارهای مدل‌سازی پیشرفته تمرکز دارد. در ادامه به معرفی قابلیت‌های جدید این نسخه جدید 3ds Max 2022.2 خواهیم پرداخت.

گیف

امکانات جدید 3ds Max 2022.2

  • بهینه‌سازی عملکرد ذخیره فایل: عملکرد ذخیره فایل بسیار بهبود یافته است.
  • بهبود ویرایش UV: لایه برداری‌، بسته بندی UVها اکنون از الگوریتم Unfold3D در داخل اصلاح کننده Unwrap UVW امکان‌پذیر است.
  • Extrude Smart ExtrudeقابلیتSmart Extrude امکان برش جزئی در یک شیء Editable Poly را فراهم می‌آورد.
  • افزایش فشار قلم: فشار برس از قلم دستگاه خارجی به درستی توسط 3ds Max گرفته می‌شود.
  • پنجره ویرایشگر UV: اندازه پنجره UV Editor در حال حاضر با وضوح صفحه نمایش کاربر سازگار بوده و دارای نقشه سیاه و سفید با وضوح بالاتر است.
  • اصلاح‌کننده تقارن: الگوریتم‌های اصلاح کننده تقارن بروز شده است تا نتایج قابل پیش‌بینی‌تری را با تطبیق رأس در سطح آینه ارائه دهد.
  • رفع مشکلات و خطاها

گیف

به طور کلی این نسخه کارایی و عملکرد بالایی را ارائه کرده و امکانات بهتری را نسبت به قبل در اختیار کاربران قرار خواهد داد در نتیجه اگر می‌خواهید از جدیدترین امکانات اتودسک در نرم افزار 3ds Max 2022.2 بهره‌مند شوید، هرچه زودتر این نسخه‌ی جدید را دانلود و نصب کنید.

با نسخه‌ی جدید نرم افزار 3ds Max می‌توانید انیمیشن‌ها، رندرها و مدل‌های سه بعدی را با کیفیت حرفه‌ای تولید کنید. یک مجموعه ابزار کارآمد و انعطاف‌پذیر در 3ds Max 2022.2 به شما کمک می‌کند تا محتوای سه بعدی بهتر را در زمان کمتر ایجاد کنید.

 

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “