شرکت Maxon نسخه‌ی جدید VFX Suite 2 را منتشر خواهد کرد

پوستر

شرکت مکسون به تازگی VFX Suite 2، نسخه جدید مجموعه افزونه‌های After Effects خود را برای کارهای متداول جلوه‌های بصری مانند ردیابی دوربین، حذف لکه‌ها و آماده سازی‌ها، منتشر کرده است. این به روزرسانی از شتاب GPU از طریق Metal در Primatte Keyer پشتیبانی می‌کند. این خبر در نمایشگاه 3D and Motion Design Show اعلام شده است که در ادامه به جزییات بیشتر آن خواهیم پرداخت.

نسخه‌ی جدید VFX Suite 2 مجموعه‌ای از افزونه‌های After Effects را برای کارهای معمول جلوه‌های بصری ارائه می‌هد. VFX Suite در سال ۲۰۱۹ توسط توسعه دهنده اصلی Red Giant راه اندازی شد تا جایگزین Effects Suite و Keying Suite شود.

در جدیدترین نسخه‌ی VFX Suite 2 شاهد ابزار Primatte Keyer و سیستم شعله ور شدن لنز Knoll Light Factory و افزونه‌های جدید برای ترکیب بندی، ردیابی حرکت و حذف اجسام هستیم. همه ابزارها دارای شتاب GPU هستند و از عمق رنگ ۸ بیت، ۱۶ بیت و ۳۲ بیت پشتیبانی می‌کنند.

کاتالوگ

ویژگی جدید Bang در VFX Suite ، یک قابلیت جدید برای صحنه‌های با اسلحه بوده و برای ایجاد جرقه‌های مشبک ارائه شده است. این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد تا با جابجایی و چرخاندن نماد کنترل اسلحه بر روی صفحه نمایش، نمای واقعی تیراندازی را ایجاد کنند.

Bang می‌تواند به صورت دستی از طریق منحنی پروفایل برای تنظیم شکل و از طریق کنترل‌های رنگ و روشنایی سفارشی شود. این قابلیت Bang دارای ۲۰ گیفت است که با اسلحه‌های دستی، تفنگ و مسلسل و سلاح‌های علمی تخیلی مطابقت دارد. به غیر از این، تغییرات دیگر در VFX Suite که در وب سایت Maxon ذکر شده است، شامل پشتیبانی از تقویت GPU از طریق API Metal Apple در macOS در ابزار کلید کروم Primatte Keyer است.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز VFX Suite 2

VFX Suite برای After Effects CC 2019 به بالا در دسترس است و بر روی سیستم‌عامل‌های Windows 10 و macOS 10.14 به بالا اجرا می‌شود. این نرم افزار برای اجاره از طریق برنامه‌های اشتراک Red Giant Complete و Maxon One در دسترس است.

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “