Boris FX جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro 2022 را منتشر کرد

پوستر

Boris FX جدیدترین نسخه‌ی نرم افزار ترکینگ مسطح خود را با پشتیبانی از پردازنده‌های Apple M1، رندر چند فریم After Effects و پلتفرم مرجع VFX 2021 منتشر کرد. بروزرسانی نرم افزار Mocha Pro 2022 مبتنی بر عملکرد و استانداردها است که در ادامه به جزییات بیشتر این بروزرسانی خواهیم پرداخت.

Mocha Pro 2022 در درجه اول یک بروزرسانی عملکردی بوده که بهبود گردش کار را به ارمغان آورده است. البته شرکت Boris FX افزایش سرعت و سازگاری استانداردها بر ویژگی‌های جدید را در اولویت این نسخه قرار داده است.

تغییرات کلیدی نرم‌افزار Mocha Pro 2022 شامل پشتیبانی بومی از پردازنده‌های M1 در مک‌های فعلی اپل، سیستم رندر چند فریم تجربی After Effects و مشخصات CY2021 VFX Reference Platform است. علاوه بر موارد ذکر شده، سرعت رندر تا ۴۰ درصد افزایش یافته است.

بهبودهای گردش کار در جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro ، شامل پشتیبانی از ماژول Insert نرم افزار برای PowerMesh و سیستم جدید برای ترکینگ سطوح ارگانیک و منحنی است که در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

کاتالوگ

این تغییر روند، قرار دادن تصاویر را بر روی محتوای track شده توسط PowerMesh ساده می‌کند و نیاز به تثبیت معکوس را از بین می‌برد. همچنین اکنون می‌توان داده‌های موقعیت PowerMesh را به عنوان یک گره ردیاب Nuke صادر کرد. البته پیشرفت‌های دیگری هم در کیفیت ماژول Insert، صفحه‌ی Dopes و ردیابی گردش کار وجود دارد.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز Mocha Pro 2022

Mocha Pro 2022 برای سیستم‌عامل‌های Windows 8 به بالا، RHEL/CentOS 7 به بالا لینوکس و macOS 10.14/10.15 در دسترس است.

افزونه‌های یکپارچه سازی این نرم‌افزار نیز برای After Effects و Premiere Pro CC 2014 به بالا، Media Composer 8 به بالا، Nuke 8 به بالا، Flame 2020 به بالا، Fusion 8 به بالا، Silhouette 2020 به بالا، Vegas Pro 14 به بالا و HitFilm Pro 2017 به بالا در دسترس هستند. هزینه مجوز‌های جدید این نسخه، ۶۹۵ دلار برای افزونه‌هایAdobe ، Avid یا OFX ، ۹۹۵ دلار برای همه افزونه‌ها و ۱۴۹۵ دلار برای نسخه مستقل به علاوه همه افزونه‌ها است.

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “