مکسون مجوزهای دائمی محصولات Red Giant را متوقف خواهد کرد

پوستر

شرکت Maxon مجوزهای دائمیTrapcode Suite ،VFX Suite  و Magic Bullet Suite، مجموعه جلوه‌ها و افزونه‌های درجه‌بندی رنگی را در ادغام اخیر خود در محصولات Red Giant متوقف کرده است. این تصمیم با انتشار آخرین نسخه از مجموعه افزونه‌ها‌ که فقط از طریق اشتراک‌های Red Giant Complete و Maxon One در دسترس هستند، اعلام شد.

جدیدترین محصولات Maxon فقط به صورت اشتراکی در دسترس هستند

این تصمیم باعث می‌شود تاTrapcode Suite ،VFX Suite  و Magic Bullet Suite که به عنوان جدیدترین محصولات Maxon به کار گرفته می‌شوند از مجوز دائمی خارج شوند. البته مکسون این تصمیم را از قبل اعلام نکرده بود و به صورت ناگهانی آن را به مرحله‌ی اجرا رساند.

ویژگی‌های جدید Trapcode Suite 17، VFX Suite 2، Magic Bullet Suite 15 و  Universe 5

این تصمیم جدید مکسون به این معنی است که آخرین ویژگی‌های مجموعه افزونه فقط برای مشترکین Maxon در دسترس خواهد بود. به طور کلی Trapcode Suite 17، گردش کار یکپارچه‌تری بین افزونه‌های اثر ذرات Particular و Form و گزینه‌های جدید جمع شدن ذرات در Particular را ارائه می‌دهد.

از سوی دیگرVFX Suite 2  قابلیت Bang را معرفی کرد که یک ژنراتور شلیک تفنگ رویه‌ای جدید است. سایر بروزرسانی‌ها کوچکتر بودند که می‌توان به Magic Bullet Suite 15 با پشتیبانی از سیستم رندر چند فریمAfter Effects ، پشتیبانی بومی از مکینتاش‌های جدید مبتنی بر M1 و شتاب GPU برای چندین پلاگین اصلی آن از طریق  Metal API اپل اشاره کرد. از سوی دیگرUniverse 5  فقط پشتیبانی از رندر چند فریم را در After Effects اضافه کرده است.

هیچ برنامه‌ای برای لغو مجوزهای دائمی Cinema 4D وجود ندارد

باقیمانده محصول Maxon که هنوز مجوزهای دائمی آن برای نسخه فعلی موجود است، نرم افزار مدل سازی و انیمیشن سه بعدی Cinema 4D  است که نسخه R25 آن نیز به تازگی معرفی شد.

قیمت و شرایط مجوز

مجوزهای دائمی Trapcode Suite 16، Magic Bullet Suite 14 و VFX Suite 1.5، نسخه های قبلی مجموعه‌های افزونه هنوز در دسترس هستند و همه آنها ۹۹۹ دلار هزینه دارند. اما آخرین نسخه مجموعه‌های افزونه از طریق اشتراک Maxon’s Red Giant Complete در دسترس است که ۷۹ دلار در ماه یا ۵۹۹ دلار در سال هزینه دارد یا از طریق اشتراک‌های Maxon One حدود ۱۴۹ دلار در ماه یا ۱۱۹۹ دلار در سال هزینه خواهد داشت.

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “