RealityCapture اکنون برای مدارس و دانشگاه‌ها رایگان است

پوستر

شرکت Epic Games در اسلوواکی به تازگی RealityCapture 1.2 که جدیدترین نسخه‌ی این نرم‌افزار است را معرفی کرده و قرار است تا آموزش رایگان را در اختیار مدارس و دانشگاه‌ها قرار دهد.

این نرم‌افزار در دانشگاه‌ها و مدارس بسیار محبوب بوده و آموزش آن برای دانش‌آموزان و دانشجویان بسیار جذاب خواهد بود. در نهایت دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند از RealityCapture از طریق حساب کاربری اصلی خود استفاده کنند.

آموزش رایگان RealityCapture برای دانش‌آموزان و دانشجویان

در واقع مجوزهای کارشناسی ارشد رایگان Epic Games، جایگزین تخفیف آموزشی برای مدارس و کالج‌ها خواهد شد و از چند ماه دیگر این آموزش رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است که مجوزهای آموزشی رایگان در صورت درخواست در دسترس خواهد بود و برنامه‌ها باید تأیید شوند.

اگرچه فرم تماس آنلاین نیز ارائه شده و فقط کافی است تا آدرس ایمیل دانشگاه را در اختیار شرکت قرار دهید. در نتیجه دانش‌آموزان یا مدرسان نمی‌توانند به صورت مجزا از این آموزش رایگان بهره‌مند شوند بلکه باید از سمت مدرسه یا دانشگاه اقدام کنند. در نهایت این نرم‌افزار برای آموزش به صورت رایگان در اختیار مدارس و دانشگاه‌ها قرار خواهد گرفت.

کاتالوگ

این تغییر مدت کوتاهی پس از اینکهEpic Games  برنامه‌ی RealityCapture را در ماه مارس به دست آورد، ایجاد شد و توسعه دهنده‌ی قبلی این برنامه فقط تخفیفاتی را در اختیار مدارس قرار داده بود. به هر جهت این پروژه ایده‌ی بسیار خوبی در راستای پرورش کاربران بیشتر این برنامه خواهد بود و نتیجه‌ی آن افزایش تعداد کاربران حرفه‌ای برنامه‌ی RealityCapture و خرید اشتراک‌ها و مجوزهای بیشتر است.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

RealityCapture برای  Windows 7به بالا و Windows Server 2008 به بالا در دسترس است. این برنامه مبتنی بر CUDA بوده بنابراین به GPU مناسب Nvidia نیاز خواهید داشت. برای کاربران تجاری نیز مجوزهای دائمیEnterprise  با قیمت ۳۷۵۰ دلار ارائه خواهد شد.

 

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

 

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “