کتابخانه ActorCore در بروزرسانی جدیدی کاراکترهای سه بعدی و ۳۲ حرکت جدید را منتشر کرد

پوستر

Reallusion، توسعه دهنده‌ی iClone وCharacter Creator  به تازگی کتابخانه‌ی جدید ActorCore را منتشر کرده است. ActorCore، کتابخانه آنلاین جدیدی از ضبط حرکت برای بازی‌ها، VFX، تجسم معماری و کارهای کلی CG را ارائه می‌دهد. در این کتابخانه ۳۲ حرکت به صورت رایگان در قالب FBX با تنظیمات منطبق با نرم افزارهای رایج DCC و موتورهای بازی قابل استفاده هستند.

معرفی کتابخانه آنلاین ActorCore

کتابخانه آنلاین اکت کر (ActorCore) حرکت‌های مقرون به صرفه‌ای را ارائه کرده و مجموعه‌ی کاملی را برای توسعه‌ی بازی در اختیار کاربران قرار داده است. البته در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ حرکت موکاپ از طریق سایت در دسترس قرار دارند که از لحاظ موضوعی طبقه‌بندی شده‌اند و می‌توان به حرکات زندگی روزمره، اکشن و ماجراجویی، قرون وسطایی و فانتزی اشاره کرد.

کاتالوگ

از جمله حرکات موجود در این کتابخانه می‌توان به حرکات پیاده‌روی، ایستادن، دویدن، رقص و حرکات مربوط به استفاده از تفنگ اشاره کرد. هر یک از این حرکات را می‌توان در پخش کننده آنلاین بر روی طیف وسیعی از آواتارهای سه بعدی مرد و زن مشاهده کرد.

همچنین حرکت‌های منتخب را می‌توان با فرمت FBX با سرعت ۲۴، ۳۰ یا ۶۰ فریم بر ثانیه، با تنظیمات پیش فرض برای Unity و Unreal Engine و برای3ds Max ،Blender ،Cinema 4D ،iClone ، Maya و MotionBuilder دانلود کرد. قیمت‌های هر حرکت گرافیکی جداگانه از ۱.۵۰ دلار تا ۱۲ دلار بوده و برای پکیج‌های متغیر ۵۹ دلار تا ۲۰۰ دلار است.

شخصیت‌های سه بعدی در بروزرسانی کتابخانه‌ی ActorCore

در جدیدترین نسخه‌ی کتابخانه ActorCore شاهد شخصیت‌های سه بعدی نیز هستیم که این شخصیت‌ها در قالب FBX ارائه می‌شوند و می‌توان از آن‌ها در اکثر برنامه‌های DCC از جمله 3ds Max ،Blender ،Cinema 4D ،iClone ، Maya،MotionBuilder ، Unity و Unreal Engine اشاره کرد. شایان ذکر است که شخصیت‌های سه بعدی ارائه شده در این کتابخانه هر کدام ۳۰ دلار قیمت دارند.

کاتالوگ

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

حرکات کتابخانه ActorCore و کاراکترهای موجود در قالب FBX در حال حاضر برای تمامی هنرمندان در دسترس هستند و در برنامه‌هایی نظیر3ds Max ،Blender ،Cinema 4D ،iClone ،Maya ،MotionBuilder ، Unity و Unreal Engine قابل استفاده خواهند بود.

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “