ftrack از cineSync Play رونمایی کرد

پوستر

استودیو ftrack، برنامه cineSync Play که یک برنامه‌ی جدید سیستم‌های دسکتاپ برای پخش‌ رسانه‌‌های دنباله فریم است را معرفی کرده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. از سوی دیگر سیستم ردیابی تولید مبتنی بر ابر برای VFX، انیمیشن و فناوری‌های VR/AR، در دسترس خواهد بود.

برنامه‌ی cineSync Play قرار است در اواخر امسال منتشر شود، اما اکنون می‌توانید برای دریافت نسخه‌ی بتای آن ثبت نام کنید. cineSync Play آخرین همگرایی بین محصولات ftrack و فناوری پخش و بازبینیCineSync Cospective  بوده که ftrack در سال ۲۰۱۹ به آن رسیده است.

cineSync تنها ابزار بررسی و تأیید است که به شما این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای با وضوح بالا و نرخ فریم بالا را به صورت همزمان و real-time تماشا کنید. فناوریcineSync  از استودیو ftrack، سال گذشته با محصول ftrack Review ادغام شد و توسط یک افزودنی پولی، Review Pro در اختیار کاربران قرار گرفت.

کاتالوگ

CineSync Playبه عنوان یک پخش‌کننده فیلم و تصاویر در دسکتاپ، رابطه مشابهی باftrack Studio  دارد. این برنامه جدید برای نمایش محتواهای رسانه‌ای آنلاین بدون مشکل، مانند دنباله‌های ویدئو و تصویر با وضوح بالا بوده، طراحی شده است.

مدیر محصولftrack ، روری مک گرگور، اعلام کرد که این برنامه امکان بررسی محتویات غیر قابل مشاهده در مرورگر را فراهم می‌کند و دسترسی کامل به فضای کار، یادداشت‌ها و وظایف [ftrack] را فراهم خواهد کرد.

قیمت و دسترسی

cineSync در نسخه بتا ارائه می‌شود و قرار است تا نسخه‌ی نهایی آن در سال جاری در اختیار کاربران قرار گیرد. کاربران جدید همچنین می‌توانند نرم افزار را به صورت رایگان در ftrack Studio تست کنند و با امکانات این برنامه به طور دقیق آشنا شوند. در نتیجه cineSync Play به صورت رایگان در اختیار کاربران ftrack Studio قرار گرفته و اشتراک‌های ftrack Studio از ۲۵ دلار در ماه آغاز می‌شود.

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “