Quixel نسخه جدید Mixer 2021.1.2 را ارائه کرد

پوستر

نسخه‌ی جدید Mixer 2021.1.2 یک سیستم جدید Multi-Texture Set (MTS) را اضافه کرده و کاربران را قادر می‌سازد تا مدل‌هایی را با مجموعه بافت‌های متعدد بر اساس مواد یا UDIMها وارد کرده و به طور یکپارچه روی آنها رنگ آمیزی کنند. این نسخه همچنین دارای بزرگترین مجموعه از مواد هوشمند اضافی در Mixer است که ۱۰۰ ماده هوشمند جدید را ارائه می‌دهد.

Mixer که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، به عنوان یک برنامه همراه برای مشترکین کتابخانه Quixel Megascans در اختیار کاربران قرار گرفت و کاربران را قادر ساخت تا با ترکیب داده‌های مبتنی بر اسکن، مواد سفارشی ایجاد کنند. از آن زمان، Mixer به طور پیوسته در حال تبدیل شدن به مجموعه وسیع‌تری از ابزارهای تألیف مواد است و Mixer 2020.1 سال گذشته ویژگی‌های جدید نقاشی سه بعدی و ویژگی‌های ماسک را اضافه کرده است.

این نرم افزار از یک جریان کار مبتنی بر لایه‌ی غیر مخرب استفاده می‌کند و شامل یک مجموعه ابزار مبتنی بر قلم مو برای نقاشی و مجسمه سازی چند کاناله است و نقشه‌های بافت استاندارد را با وضوح تا ۳۲ بیت تهیه می‌کند. مدیر شرکت Epic Games در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که نرم‌افزار Mixer به عنوان یک جایگزین بلند مدت برای ابزارهای Adobe’s Substance قابل استفاده است و کارایی و عملکرد بالایی را ارائه می‌دهد.

کاتالوگ

امکانات جدید Mixer 2021.1.2

این به روزرسانی که در حال حاضر فقط برای ویندوز در دسترس است، مجموعه‌ی بافت‌ها را افزایش می‌دهد و یک گزینه جدید برای ایجاد خودکار مجموعه لایه برای هر مجموعه بافت اضافه می‌کند. گردش کار برای انتخاب مجموعه‌ای از بافت‌ها و حرکت لایه‌ها نیز بهبود یافته است. همچنین تعدادی تغییرات کوچک دیگر نیز وجود دارد که باعث بهبود کارایی و عملکرد این برنامه خواهد شد.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

Mixer 2021.1.2 به صورت رایگان برای Windows و macOS در دسترس است. این نرم افزار به طور رسمی در نسخه‌ی بتا در اختیار کاربران قرار دارد. همه کاربران، مجموعه‌ای از مواد و دارایی‌های هوشمند را از کتابخانه Quixel’s Megascans که بصورت رایگان در Mixer موجود است دریافت خواهند کرد. کاربران Unreal Engine نیز می‌توانند از کل کتابخانه به صورت رایگان در Mixer برای پروژه‌های UE4 استفاده کنند.

 

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “