3d-io نسخه‌ی جدید Unwrella 4 را با کارایی و عملکرد بهتر منتشر کرد

3d-io به تازگی در جدیدترین بروزرسانی، ابزار Unwrella 4 را منتشر کرده است. این ابزار جدید Unwrella 4 برای نرم‌افزار‌های 3ds Max و مایا به منظور دسترسی به سیستم‌های جدید UV و سیستم‌های پخش UV ارائه شده است. این بروزرسانی برای همه کاربران فعلی رایگان بوده و در واقع ماه گذشته منتشر شده است.قابلیت Unwrella که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ منتشر شد، یک راه حل ساده برای باز کردن مدل‌های سه بعدی در زمینه‌‌ی ایجاد یک طرح UV کارآمد و قابل تنظیم توسط کاربر بود.

اما اکنون این قابلیت یا به قولی این ابزار گسترش یافته و می‌توان به صورت دستی کنترل دقیق‌تری بر آن داشت. این افزونه دارای حالت‌های جداگانه‌‌ای برای دارایی‌های ارگانیک و سطح سخت بوده و طرح‌بندی UV ایجاد شده، برای استفاده در موتورهای بازی و همچنین در کارهای آفلاین طراحی شده است.

کاتالوگ

امکانات جدید ابزار Unwrella 4

تغییر اصلی Unwrella 4 در واقع ادغام UV-Packer، ابزار بسته بندی UV در 3d-io است که اکنون به صورت رایگان برای کاربران 3ds Max و Blender در دسترس قرار دارد. فناوری UV-Packer چند رشته‌ای است و طبق گفته‌ی شرکت 3d-io، قادر است هزاران UV و میلیون‌ها polygon را در کمترین زمان ارائه کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، Unwrella یک حالت Projection جدید دریافت کرده و به حالت‌های موجود ارگانیک و سطح سخت می‌پیوندد. همچنین می‌توان به حالت بازکردن طرح جدید New Projection برای اجسامی که فقط از یک طرف دیده می‌شوند نیز در این بروزرسانی اشاره کرد. این نسخه همچنین رابط کاربری بهترین را ارائه کرده و صدها اصلاح و بهبود عملکرد را در اختیار کاربران قرار داده است.

کاتالوگ

قیمت‌گذاری و دسترسی

Unwrella 4 برای 3ds Max 2015 به بالا و Maya 2015 به بالا در دسترس است و فقط روی ویندوز قابل اجرا خواهد بود. همانطور که گفتیم آخرین نسخه‌ی Unwrella 4.02، حالت جدید بازکردن پروژه را بهبود می‌بخشد. این پلاگین برای کاربران 3ds Max و مایا با قیمت ۱۴۹ یورو معادل ۱۸۵ دلار عرضه شده و بروزرسانی آن نیز برای کاربران فعلی رایگان خواهد بود.

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “