شرکت ادوبی نرم‌افزار Photoshop را برای iPad 2.7 منتشر کرد

پوستر

شرکت Adobe، نرم افزار Photoshop را برای کاربران iPad 2.7 منتشر کرد. این نسخه، جدیدترین نرم‌افزار ویرایش تصویر و تقاشی دیجیتال بوده که برای استفاده در گوشی‌های موبایل و آیپد ارائه شده است.

Photoshop برای iPad 2.7

این فتوشاپ جدید به سیستم livestreaming نیز مجهز شده که می‌توانید به صورت آنلاین پروژه‌های خود را در زمان اجرا با دیگران به اشتراک بگذارید. Photoshop برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ برای آیپد منتشر شد و از ویژگی‌های اصلی ویرایش تصویر و نقاشی دیجیتال Adobe برخوردار بود. اما کم کم این نرم‌افزار با صفحات لمسی تطبیق پیدا کرد و عملکرد‌های بهینه‌تری را در اختیار کاربران قرار داد.

این نسخه بر خلاف برنامه‌های قبلی Adobe مانند Photoshop Express، بر اساس همان نسخه‌ی دسکتاپ Photoshop ساخته شده و برای ایجاد نتایج یکسان در نظر گرفته شده است. در نتیجه فایل‌ها را می‌توان بین دو نسخه از طریق قالب‌های استاندارد مانند PSD ، TIFF ، JPG و PNG یا از طریق سیستم انتقال اسناد ابری مبادله کرد.

نسخه اولیه Photoshop برای iPad 2.7 شامل یک زیر مجموعه محدود از ویژگی‌های فتوشاپ بود و اغلب بر روی قابلیت‌هایی نظیر ادغام، روتوش و دیگر موارد این چنینی متمرکز بود. اما بروزرسانی‌های پی در پی، مجموعه ویژگی‌های این اپلیکیشن را گسترش داد و روز به روز شاهد افزایش کارایی و عملکرد در این نرم‌افزار بوده‌ایم.

کاتالوگ

بروزرسانی‌های فتوشاپ برای آیپد ۲.۷

این بروزرسانی دو ویژگی متداول از نسخه دسکتاپ Photoshop را ارائه کرده که یکی ابزار Magic Wand برای انتخاب سریع بوده و دیگری Healing Brush بوده که برای حذف خودکار نقص‌های کوچک از تصاویر است.

از سوی دیگر امکان دسترسی به Photoshop در تلویزیون و مانیتور از طریق اتصال به iPad وجود دارد. تنها کافی است تا iPad خود را از طریق کابل HDMI یا USB-C به تلویزیون و مانیتور متصل کنید تا امکان کار بر روی یک نمایشگر بزرگتر فراهم شود.

برای دسترسی به Photoshop برای iPad 2.7، نیاز به سیستم‌عامل iOS 13.4 به بالا دارید. شما می‌توانید این نرم افزار را به صورت رایگان در آیپد خود دانلود و نصب کنید اما برای دسترسی به امکانات این اپلیکیشن نیاز است تا اشتراک ماهانه‌ی درون برنامه‌ای را خریداری کنید. اشتراک ماهانه‌ی فتوشاپ برای کاربران آیپد ۹.۹۹ دلار بوده و اشتراک سالانه‌ی آن ۲۳۹.۸۸ دلار است.

 

 

منبع:dfmrendering.com

بازنشر: رسانه جهان معماری

پست های مشابه

دوازدهمین دوره جایزه آرکیتایزر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

همایش ملی |میراث معماری معاصر ایران|

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

طرح پیشنهادی حائل مجموعه تئاترشهر

برای رفتن به صفحه این پست روی دکمه زیر کلیک کنید
مشاهده پست

نظرات پست

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

” تمامی حقوق مادی و معنوی محتوا متعلق به پایگاه خبری جهان معماری می باشد “